Ach, co to był za ślub
Dziś, 13 sierpnia w starogardzkim Ratuszu prezydent miasta Janusz Stankowiak udzielił drugiego w swojej karierze ślubu. Obrączki zaświeciły dziś na palcach obecnego Króla Kurkowego - Jarosława Pośmana oraz Agnieszki Orzechowskiej.
– To dopiero drugi ślub, którego udzielam podczas swojej prezydentury. Lekki stres i przejęcie jest jak zwykle nieodłączne, ale czuję się szczęśliwy i wyróżniony mogąc odczytywać przysięgę małżeńską - jakby nie było - królewskiej parze - mówił prezydent.
Królewski ślub przebiegł w dostojnej i uroczystej atmosferze. Po ceremonii, przed Ratuszem Bracia Kurkowi zaśpiewali młodej parze "sto lat".


