Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Termomodernizacja „trójki” początkiem realizacji projektu za 15 mln zł

29 stycznia Prezydent Starogardu Gdańskiego podpisał umowę na termomodernizację budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Traugutta.  To pierwszy z pięciu obiektów, na termomodernizację którego miasto w 2025 roku pozyskało 10 mln zł dofinasowania w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Wartość tej inwestycji to ponad 5 mln zł. Wykona ją firma MSP SMOK ze Starogardu Gdańskiego. Ma na to 10 miesięcy.

logo mof

We wrześniu 2025 roku na poprawę efektywności energetycznej dwóch budynków Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Traugutta i Wybickiego,  PSP 2 wraz z salą sportową przy ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Starogard Gdański otrzymał ponad 10 mln zł dofinasowania w ramach MOF. Wartość całego projektu to ponad 15 mln zł. 

29 stycznia Prezydent Miasta Janusz Stankowiak podpisał umowę na termomodernizację  pierwszego z pięciu  budynków - Szkołę Podstawową Nr 3 przy ul. Traugutta. Wykonawcę  - firmę MSP "SMOK" reprezentowali Mariusz Keister i Mirosław Ksepka. 

Oprócz standardowej termomodernizacji, czyli docieplenia budynku i nowej elewacji, Wykonawca zainstaluje na dachu szkoły fotowoltaikę, wymieni oświetlenie oraz zmodernizuje instalację grzewczą. Ma na to 10 miesięcy. 

logo Urzedu Marszałkowskiego

 

 

Podpisanie umowy na termomodernizację PSP Nr 3 przy ul. Traugutta

IMG_9383 IMG_9384 IMG_9385 IMG_9401
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności