Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Pożegnanie naczelnika Wydziału Planowania i Urbanistyki

27 marca wieloletni naczelnik WPiU Maria Brzozowska zakończyła pracę w starogardzkim Urzędzie Miasta. Pożegnali ją prezydent Janusz Stankowiak i jego zastępca ds. techniczno-inwestycyjnych Tadeusz Błędzki. Pani Maria ze starogardzkim magistratem związana była bardzo długo. Na stanowisku naczelnika Wydziału Planowania i Urbanistyki pracowała od 1992 r. Teraz obejmie funkcję konserwatora zabytków powiatu starogardzkiego. – Pani Mario, dziękuję za współpracę. Cieszę się, że dzieliła się Pani z nami swoją wiedzą, kompetencjami oraz doświadczeniem. Życzę powodzenia i sukcesów w dalszej drodze – powiedział Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak. Fot. Małgorzata Rogala Wiceprezydent Tadeusz Błędzki i Maria Brzozowska
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności