Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Planowana deratyzacja budynku urzędu

Informujemy, że w związku z planowaną deratyzacją budynku Urzędu Miasta w Starogardzie Gdańskim, w dniu 29.05.2026 r. urząd będzie nieczynny dla interesantów.

Przeprowadzenie prac ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego oraz właściwych warunków funkcjonowania obiektu. Prosimy mieszkańców o uwzględnienie powyższej informacji przy planowaniu wizyty w urzędzie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności