Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Beztroska w pracach Pauliny Pior

W piątkowy wieczór 22 kwietnia w Galerii A Starogardzkiego Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy starogardzianki Pauliny Pior pn."Beztroska". Jego autorka jest studentką III roku Wydziału Operatorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. W swojej twórczości łączy fotografię i malarstwo. Artystka swoich pracach zaprezentowała ekspozycje ukazującą intuicyjny proces odbudowywania więzi, które zamarły, gdy bliscy z dnia na dzień w skutek pandemii stali się wirtualni, odlegli i niedostępni. Zaprezentowane na wystawie zdjęcia i obrazy próbują oddać coś, za czym wszyscy tęskniliśmy: bezcenną, rozgrywającą się w cieniu globalnego zagrożenia, chwilę beztroski. Fotografie i obrazy wykonane techniką akrylową można oglądać w Galerii A do 20 maja.

Galeria zdjęć

Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska Beztroska
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności