Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego w Starogardzie Gdańskim
7 lutego br. w siedzibie Urzędu Miasta odbyło się spotkanie podsumowujące kadencję 2019 – 2023 Prefektury Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego.
Na zebranie sprawozdawczo-wyborcze do Starogardu Gdańskiego przyjechali przedstawiciele Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego. Gości przywitał Prezydent Miasta Janusz Stankowiak wraz z Prefektem Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego Krystyną Kwidzińską-Kulas.
-Chciałam bardzo podziękować z tego miejsca Panu Prezydentowi, że nas zawsze wspiera, uczestniczy w naszych szkoleniach i konferencjach, co dla nas jest bardzo ważne – mówiła Komendant Straży Miejskiej Krystyna Kwidzińska – Kulas. Cieszę się, że jako Straż Miejska, mimo, że jesteśmy różnie odbierani, robimy wiele ważnych i mniej ważnych - aczkolwiek potrzebnych akcji i nie przestajemy się starać, gdyż rzutuje to na nasz wizerunek i naszą przyszłość - dodała. Spotkaliśmy się dzisiaj przede wszystkim po to, aby podziękować dwóm osobom, które z ramienia Wojewody przez wiele lat nadzorowały Straże Miejskie i Gminne Województwa Pomorskiego. Są nimi asp.szt. Mariusz Goździejewski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku oraz podinsp. Przemysław Osadowski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku.
Krystyna Kwidzińska - Kulas wita przybyłych gości
Głos podczas spotkania zabrał również Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.
Prezydent Janusz Stankowiak wyraża słowa podziękowań podczas spotkania podsumowującego kadencję 2019 – 2023 Prefektury Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego
-Szanowni Państwo bardzo się cieszę, że po raz kolejny spotykamy się na terenie naszego miasta, które jest życzliwe Strażom Miejskim na terenie Pomorza i nie tylko – rozpoczął Prezydent. Uważam, że jesteście bardzo potrzebni, wkładacie wiele zaangażowania w zachowanie bezpieczeństwa naszej lokalnej społeczności – kontynuował. Dziękuję za to w swoim imieniu i w imieniu mieszkańców. Gratuluję także pani Prefekt Krystynie Kwidzińskiej – Kulas, która została na kolejne 4 lata wybrana Prefektem Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego – mówił Janusz Stankowiak. Czytając sprawozdania z Państwa pracy jestem pod ogromnym wrażeniem, w ilu dziedzinach życia społecznego działacie. Myślę, że część społeczeństwa nie zdaje sobie z tego sprawy, więc musicie krok po kroku czynić swoje – zakończył.
Z rąk Prefekt Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego Krystyny Kwidzińskiej - Kulas oraz Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusza Stankowiaka podziękowania otrzymali asp.szt. Mariusz Goździejewski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku oraz podinsp. Przemysław Osadowski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku.
Od lewej Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak, Komendant Straży Miejskiej Starogard Gdański Krystyna Kwidzińska - Kulas oraz asp.szt. Mariusz Goździejewski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku
Od lewej Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak, Komendant Straży Miejskiej Starogard Gdański Krystyna Kwidzińska - Kulas oraz podinsp. Przemysław Osadowski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku
Fot. Anna Więckiewicz
Krystyna Kwidzińska - Kulas wita przybyłych gości
Głos podczas spotkania zabrał również Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.
Prezydent Janusz Stankowiak wyraża słowa podziękowań podczas spotkania podsumowującego kadencję 2019 – 2023 Prefektury Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego
-Szanowni Państwo bardzo się cieszę, że po raz kolejny spotykamy się na terenie naszego miasta, które jest życzliwe Strażom Miejskim na terenie Pomorza i nie tylko – rozpoczął Prezydent. Uważam, że jesteście bardzo potrzebni, wkładacie wiele zaangażowania w zachowanie bezpieczeństwa naszej lokalnej społeczności – kontynuował. Dziękuję za to w swoim imieniu i w imieniu mieszkańców. Gratuluję także pani Prefekt Krystynie Kwidzińskiej – Kulas, która została na kolejne 4 lata wybrana Prefektem Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego – mówił Janusz Stankowiak. Czytając sprawozdania z Państwa pracy jestem pod ogromnym wrażeniem, w ilu dziedzinach życia społecznego działacie. Myślę, że część społeczeństwa nie zdaje sobie z tego sprawy, więc musicie krok po kroku czynić swoje – zakończył.
Z rąk Prefekt Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego Krystyny Kwidzińskiej - Kulas oraz Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusza Stankowiaka podziękowania otrzymali asp.szt. Mariusz Goździejewski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku oraz podinsp. Przemysław Osadowski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku.
Od lewej Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak, Komendant Straży Miejskiej Starogard Gdański Krystyna Kwidzińska - Kulas oraz asp.szt. Mariusz Goździejewski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku
Od lewej Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak, Komendant Straży Miejskiej Starogard Gdański Krystyna Kwidzińska - Kulas oraz podinsp. Przemysław Osadowski - Specjalista Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku
Fot. Anna Więckiewicz
