Zaśpiewali, zatańczyli, widzom radość sprawili. XXV Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej „Spotkajmy się 2022”
Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Oddział Rejonowy w Starogardzie Gdańskim tradycyjnie, jak co roku zaprezentowali swoje artystyczne umiejętności.
Tym razem emeryci i renciści z poszczególnych miejscowości i wsi, takich jak Skarszewy, Osieczna, Skórcz, Szlachta, Lubichowo, Osiek, Smętowo oraz Starogard Gdański i Dzienny Dom Senior+ przedstawili swój repertuar na scenie Starogardzkiego Centrum Kultury.
W imieniu prezydenta Janusza Stankowiaka, życzenia zdrowia oraz muzyki w sercu uczestnikom dzisiejszego Przeglądu złożył Zastępca Prezydenta ds. Techniczno-Inwestycyjnych Tadeusz Błędzki.
- Doceniam Waszą aktywność oraz Wasze umiejętności – mówił Tadeusz Błędzki. - Niech muzyka i poczucie rytmu towarzyszy Państwu na długie lata.
Zastępca Prezydenta Miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych Tadeusz Błędzki składa życzenia i gratulacje uczestnikom Przeglądu "Spotkajmy się 2022"
Gratulacje i życzenia złożyła Seniorom oraz organizatorom także Przewodnicząca Komisji Kultury i Promocji Miasta Martyna Łangowska-Siembida.
- Bardzo miło przebywać tu z Państwem i widzieć tyle uśmiechniętych twarzy – zaczęła. Zarażacie Państwo pozytywną energią. Hasło pod jakim przebiega dzisiejszy Przegląd „Spotkajmy się” niech przyświeca Wam jak najczęściej – zakończyła przewodnicząca.
Na scenie przemawia Martyna Łangowska-Siembida
Wydarzenie poprowadził Przewodniczący kultury PZERiI w Starogardzie Gdańskim Józef Gerigk.
Józef Gerigk zapowiadający kolejnych artystów
Zastępca Prezydenta Miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych Tadeusz Błędzki składa życzenia i gratulacje uczestnikom Przeglądu "Spotkajmy się 2022"
Gratulacje i życzenia złożyła Seniorom oraz organizatorom także Przewodnicząca Komisji Kultury i Promocji Miasta Martyna Łangowska-Siembida.
- Bardzo miło przebywać tu z Państwem i widzieć tyle uśmiechniętych twarzy – zaczęła. Zarażacie Państwo pozytywną energią. Hasło pod jakim przebiega dzisiejszy Przegląd „Spotkajmy się” niech przyświeca Wam jak najczęściej – zakończyła przewodnicząca.
Na scenie przemawia Martyna Łangowska-Siembida
Wydarzenie poprowadził Przewodniczący kultury PZERiI w Starogardzie Gdańskim Józef Gerigk.
Józef Gerigk zapowiadający kolejnych artystów
