Zaproszenie na przedświąteczne spotkanie NGO
ZAPROSZENIE
Starogardzka Rada Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe, Radnych Gminy Miejskiej Starogard Gdański oraz przyjaciół starogardzkich NGO
na spotkanie Przedświąteczne,
z udziałem Pana Prezydenta Janusza Stankowiaka
Dnia 15 grudnia 2016r. o godz. 17:00 do Starogardzkiego Centrum Kultury
W programie m. in: 1. Podsumowanie pracy Starogardzkiej Rady Organizacji pozarządowych za rok 2016. 2. Podpisanie Porozumienia na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. 3. Życzenia świąteczne i spotkanie przy wspólnym stole.
W imieniu Starogardzkiej Rady Organizacji Pozarządowych Przewodniczący Marcin Kaszubowski
