Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Zamienili auto na rower. Rowerowa środa w ramach ETM

O poranku 18 września Prezydent Miasta Janusz Stankowiak oraz zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Monika Kełpin na skrzyżowaniu przy ul. Mickiewicza rozdawali rowerzystom pyszne śniadania. Wszystko za sprawą "Rowerowej środy", która odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców miast do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybierania innych alternatywnych ekologicznych form mobilności. W akcję zaangażowali się także Poseł na Sejm RP Patryk Gabriel, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Łukasz Gabriel oraz Przewodniczący Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki Andrzej Grabowski. Upominki czekały na rowerzystów na 4 starogardzkich skrzyżowaniach. W sumie 100 zestawów trafiło do posiadaczy dwóch kółek. Była to już 16 "Rowerowa środa" w naszym mieście. A co jeszcze czeka na Was podczas Europejskiego Tygodnia Mobilności zobaczcie sami.

Galeria zdjęć

Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024 Rowerowa Środa 2024
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności