Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Z pomocą od 25 lat. Jubileusz Starogardzkiego Centrum Rehabilitacji

Starogardzkie Centrum Rehabilitacji oferuje swoim pacjentom najwyższe standardy jakości w dziedzinie lecznictwa i rehabilitacji medycznej. 27 czerwca w Restauracji Strzelnica świętowano ćwierćwiecze działalności placówki. Z okazji jubileuszu serdeczne gratulacje na ręce kierownik placówki Anny Jabłonowskiej oraz zastępcy Elżbiety Zimmermann-Sztandur za dotychczasowy trud i poświęcenie na rzecz pacjentów, a także życzenia wytrwałości w wypełnianiu swojej misji oraz satysfakcji z pełnionej służby złożyli Prezydent Miasta Janusz Stankowiak, Przewodnicząca Rady Miasta Anna Benert, Sekretarz Miasta Zbigniew Toporowski a także zastępcy prezydenta, radni oraz przewodnicząca Rady Kultury. Na pierwszym planie od lewej: zastępca kierownika Starogardzkiego Centrum Rehabilitacji Elżbieta Zimmermann-Sztandur, kierownik Anna Jabłonowska oraz prezydent miasta Janusz Stankowiak. Jubileusz 25-lecia to niezwykłe wydarzenie, które pokazuje jak duże zaangażowanie, poświęcenie, a przede wszystkim jak ciężką pracę włożyły osoby pracujące przez te wszystkie lata w placówce. -Dziękuję Wam za to, że podjęliście to ryzyko, bo z pewnością 25 lat temu nie mogliście wiedzieć jak sprawy potoczą się w przyszłości. Dzięki temu my dzisiaj możemy się cieszyć z tak prężnie działającej instytucji. Gratuluję i proszę o przekazanie najserdeczniejszych życzeń od nas wszystkim pracownikom, dzięki którym ten sukces wciąż trwa – podkreślił prezydent miasta Janusz Stankowiak.

Galeria zdjęć

Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji Centrum Rehabilitacji
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności