Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

W 2000 r. Sejm RP ustanowił 27 maja Dniem Samorządu Terytorialnego. Święto upamiętnia pierwsze wybory samorządowe z 27 maja 1990 r. Z tej okazji najserdeczniejsze życzenia osobom tworzącym samorząd terytorialny oraz działającym na jego rzecz złożyli Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak oraz Przewodnicząca Rady Miasta Anna Benert.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności