Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

XIV Memoriał Andrzeja Grubby

Już w najbliższy weekend 25-26 sierpnia w Miejskiej Hali Sportowej w Starogardzie Gdańskim odbędzie się XXIII Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby – XIV Memoriał. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w zawodach. Każdy może spróbować swoich sił, zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i amatorzy, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem. Zapisy prowadzone będą w dniu zawodów w godzinach 8:00 – 8:45 w Hali Sportowej im. A. Grubby. 25.08 (sobota) – kategorie młodzieżowe – wpisowe – 20 zł 26.08 (niedziela) – kategorie seniorskie – wpisowe – 25 zł Do wygrania cenne nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy. W kategorii seniorów i seniorek do wygrania nagrody finansowe: 1. miejsce - 1000 zł, 2. miejsce - 600 zł, 3. miejsce - 400 zł. Co roku do Starogardu Gdańskiego przyjeżdża ponad 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski, a także z zagranicy. W zeszłym roku mogliśmy oglądać w akcji zawodników ligowych Brazylijczyka Cazuo Matsumoto oraz Polaka Sławomira Dosza, którzy stoczyli pomiędzy sobą niesamowity pojedynek. Dla takich emocji warto przyjść nawet tylko jako kibic. Organizatorzy: Miasto Starogard Gdański OSiR Starogard Gdański Partnerzy: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Polski Związek Tenisa Stołowego Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim Sponsorzy: ZUOK Stary Las Spółdzielnia Inwalidów Pomorzanka Słodko Słone Patron Medialny: Radio Gdańsk
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności