Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Wigilijne spotkanie studentów UTW

13 grudnia w Starogardzkim Centrum Kultury odbyło się wigilijne spotkanie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku „S-Centrum”. Wydarzenie było doskonałą okazją do integracji, aby we wspólnym gronie uczcić nadchodzące święta. Życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia złożyli zebranym Prezydent Miasta Janusz Stankowiak, przewodnicząca Komisji Kultury i Promocji Miasta Martyna Łangowska-Siembida, dyrektor SCK i rektor UTW Ewa Roman, koordynator ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku Ewa Landowska, przewodnicząca samorządu studenckiego Urszula Olender oraz ks. Piotr Pruski. Na scenie dla studentów zaśpiewały dzieci z chóru Melo Melody prowadzonego przez Agatę Glejt oraz Chór Uniwersytetu III Wieku pod kierownictwem Łukasza Kiełpińskiego. Fot: Grzegorz Szynkowski Życzenia od prezydenta miasta dla słuchaczy UTW. Życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia złożyli zebranym m.in. Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak i przewodnicząca Komisji Kultury i Promocji Miasta Martyna Łangowska-Siembida.

Galeria zdjęć

Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW Spotkanie opłatkowe UTW
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności