Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Wigilijne spotkanie emerytowanych pracowników magistratu

Rozmowy po latach, wspominanie wspólnie spędzonych chwil w murach magistratu oraz świąteczna atmosfera. W Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym wzięli udział emerytowani pracownicy urzędu. Z byłymi pracownikami spotkali się zastępcy Prezydenta Miasta Maciej Kalinowski i Tadeusz Błędzki oraz sekretarz Zbigniew Toporowski. Była to okazja do złożenia świątecznych życzeń, rozmów i wspomnień, a także symbolicznego podzielenia się opłatkiem. Coroczne spotkania są już tradycją. Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji, podsumowań oraz składania życzeń i szczególnego pielęgnowania relacji z tymi, którzy nas otaczają. -Życzę Państwu najważniejszego, czyli zdrowia, a na nadchodzący nowy rok spełnienia założonych planów i marzeń, radości z życia i tego, aby każdy dzień był dla Państwa wyzwaniem – powiedział zastępca Prezydenta Miasta Maciej Kalinowski.  

Galeria zdjęć

Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności