Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Wielka degustacja lodów Calypso

Kto nie lubi wracać do smaków dzieciństwa? Takich osób jest chyba niewiele,a już na pewno jeśli wracamy do smaków ulubionych, najsłodszych, kojarzących się z latem i wakacjami. W sobotę 22 lipca w Starogardzie Gdańskim na wszystkich miłośników lodów Calypso czeka bezpłatna degustacja. Już w najbliższą sobotę (22 lipca) w godzinach 12:30 – 14:30 w starogardzkim Parku Miejskim bezpłatnie będzie można posmakować lodów Calypso. Rozdanych zostanie 350 próbek lodów. Lody Calypso produkowane są od 1959 roku. Zna je chyba każdy Polak. Dorosłym kojarzą się z dzieciństwem, a nieco młodszym z letnią beztroską. Jeśli jakiś maluch jeszcze ich nie próbował, teraz ma najlepszą okazję.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności