Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Termomodernizacja szkoły w Starogardzie

5 lutego Prezydent Starogardu Gdańskiego podpisał umowę na termomodernizację budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Wybickiego. To drugi z pięciu obiektów, na termomodernizację których miasto w 2025 roku pozyskało 10 mln zł dofinasowania w ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Wartość inwestycji to ponad 2,6 mln zł. Wykona ją firma URBUD ze Smętowa Granicznego. Ma na to 10 miesięcy. 

 

We wrześniu 2025 roku na poprawę efektywności energetycznej dwóch budynków Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Traugutta i Wybickiego,  PSP 2 wraz z salą sportową przy ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Starogard Gdański uzyskał ponad 10 mln zł dofinasowania w ramach MOF. Wartość całego projektu to ponad 15 mln zł. 

dwóch mężczyzn siedzi przy stole  podpisuje dokumenty
Grzegorz Urbański właściciel firmy URBUD i Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak podpisują umowę na termomodernizację PSP 3 przy ul. Wybickiego

 

29 stycznia Prezydent Miasta Janusz Stankowiak podpisał umowę na termomodernizację  pierwszego z dwóch budynków  Szkoły Podstawowej Nr 3  - przy ul. Traugutta. Tydzień później, 5 lutego - podobną umowę na termomodernizację budynku przy ul. Wybickiego podpisał z Grzegorzem Urbańskim właścicielem firmy Usługi Remontowo-Budowlane URBUD. 

Oprócz termomodernizacji, Wykonawca odnowi elewację szkoły, zainstaluje na dachu fotowoltaikę oraz wymieni oświetlenie na ledowe. 

logo urzedu Marszałkowskiego

 

 

Galeria zdjęć

Podpisanie umowy na termomodernizację PSP Nr 3 przy ul. Wybickiego 4 Podpisanie umowy na termomodernizację PSP Nr 3 przy ul. Wybickiego 3 Podpisanie umowy na termomodernizację PSP Nr 3 przy ul. Wybickiego 2 Podpisanie umowy na termomodernizację PSP Nr 3 przy ul. Wybickiego 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności