Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Szulerzy zagrają w Św. Katarzynie

Miłośników dobrej muzyki zapraszamy na trzeci już „Koncert z Polpharmą w Kościele”. W piątek 7 października o godz. 20.00 w Kościele Św. Katarzyny wystąpi gwiazda polskiego bluesa  – Szulerzy. Grupa powstałą w 2001 roku w Inowrocławiu. Muzycy uwielbiają mieszać gatunki i style. Swoim słuchaczom serwują często niecodzienny mix rocka, bluesa i soulu. Mówi się o nich, że jako jedyni w Polsce potrafią przyrządzić wykwintny koktajl muzyczny nazywany powszechnie blues'n'roll. Ich pełna uroku wokalistka przyciąga charyzmą i oryginalnym głosem, a muzyka swoimi pozytywnymi wibracjami nie pozwala usiedzieć w miejscu. Nagrali sześć albumów. Ostatnie to: „Blues'n'roll” i „Życie zaczyna się w piątek”. "[...] jeden z najlepszych zespołów jakie widziałem na naszych scenach. Nikt u nas tak nie gra." - powiedział o zespole Sławek Turkowski, Jazz Radio, Warszawa Koncert odbędzie się w piątek 7 października w Kościele św. Katarzyny o godz. 20.00. Wstęp wolny! Organizatorem imprezy są Zakłady Farmaceutyczne Polpharma oraz Stowarzyszenie Miłośników Muzyku Jazzowej „Jazz Fan Club”. Skład zespołu: Anka Niestatek - śpiew Marcin Szulkowski - gitara Marek Wikarski - gitara basowa, kontrabas Miłosz Szulkowski - perkusja Zapraszamy ! szulerzy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności