Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki

Od początku września w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Starogardzie Gdańskim realizowany jest program zajęć z koszykówki – Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki. Zajęcia skierowane są do dziewczynek z klas I-V szkoły podstawowej. Program dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Gminy Miejskiej Starogardu Gdańskiego, a patronat nad realizacją sprawuje Polski Związek Koszykówki. Treningi młodych sportowców odbywają się wg poniższego harmonogramu:
  1. Wtorek
Godzina 14.30 -16.00 – klasy IV Godzina 17.00 -18.30 – klasy I-III
  1. Środa
Godzina 14.30 – 16.00 – klasy V
  1. Czwartek
  1. Piątek
Godzina 14.30-16.00 – klasy V Dzięki zajęciom sportowym dziewczyny maja możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Poprzez systematyczną pracę podnoszą swoje umiejętności, a co za tym idzie swoją samoocenę. Uczą się współpracy w grupie rówieśniczej, poznają zasady gry fair play. Mają możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego i spędzenia czasu dbając o swoje zdrowie. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Zajęcia prowadzi trener Krzysztof Piątkowski.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności