Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki już trenują

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania przed dziewczętami uczęszczającymi na zajęcia w ramach Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki - SMOK. Zajęcia odbywają się na hali sportowej PSP1 w Starogardzie Gdańskim dwa razy w tygodniu. Trenerami grup w tym roku są Piotr Mandziara i Krzysztof Piątkowski. Zajęcia są bezpłatne, finansowane są przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i Gminy Miejskiej Starogard Gdański. W projekcie bierze udział przeszło 50 młodych dziewczyn chcących zgłębić podstawy koszykarskiej dyscypliny sportowej. Nowością jest współpraca ze Starogardzkim Klubem Sportowym dzięki, której być może już od tego roku, uda się zgłosić do rozgrywek Pomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki dwa zespoły dziewcząt złożone w dużej mierze z zawodniczek na co dzień trenujących w ramach SMOK-ów. Wszystkie treningi odbywają się w terminach: Wtorek 17.30 – 19.00 SMOK klasa 1-3 – rocznik 2011 i młodsze Środa 14.30-16.00 SMOK klasa 5 ( 1/3 hali ) – rocznik 2009 16.00 – 17.30 SMOK klasa 4 – rocznik 2010 Czwartek 17.30 – 19.00 SMOK klasa 1-3 - rocznik 2011 i młodsze Piątek 14.30 – 16.00 SMOK klasy 4 i 5 -rocznik 2009 i 2010
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności