Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Świętujemy ETZT. Rowerowa środa

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, którego celem jest zachęcenie mieszkańców miast do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybierania innych alternatywnych ekologicznych form mobilności takich jak na przykład rower czy hulajnoga. Starogard Gdański już po raz 14 uczestniczy w tej akcji. Z tej okazji ekipa Ośrodku Sportu i Rekreacji wraz z Zastępcą Prezydenta Miasta ds. Techniczno- Inwestycyjnych Tadeuszem Błędzkim oraz Iwoną Trochą, zastępcą dyrektora OSiR czekali na rowerzystów (i nie tylko) z pysznym śniadaniem. Każdy kto wybrał alternatywę dla transportu samochodem otrzymał kanapkę. Takie niespodzianki czekały dziś na dwóch skrzyżowaniach w naszym mieście. Wszystko za sprawą akcji „Rowerowa środa”. Fot: Magdalena Nowak

Galeria zdjęć

Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022 Rowerowa środa 2022
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności