Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Świętuj z nami jubileusz COP

Organizacjo, mieszkańcu, społeczniku. Świętuj z nami wyjątkowy jubileusz. Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Mickiewicza 1 obchodzi w tym roku swoją piątą rocznicę funkcjonowania. Z tej okazji Stowarzyszenie Pozytywni, Lokalna Grupa Działania Chata Kociewia oraz Prezydent Miasta Starogard Gdański serdecznie zapraszają na Piknik Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 27 czerwca w godzinach 16.00-20.00 w COP przy ul. Mickiewicza 1. W programie: 16:00 – otwarcie pikniku i kilka minut na wspominki 17:00 - 20:00 – NGO na kocykach – strefa rozmów o przeszłości, przyszłości, wyzwaniach i szansach 17:00 – 20:00 – Gadająca ściana NGO – współtworzenie społecznego muralu 17:00 – 20:00 – NGO to ludzie – szkolenie rozwojowe dla społeczników, poznaj swój potencjał, odkryj styl działania i myślenia 16:00 – 20:00 – Zabawa z NGO – strefa animacji dla dzieci Centrum Organizacji Pozarządowych jest miejscem szkoleń, spotkań i inspiracji dla lokalnego sektora pozarządowego. Jako inkubator lokalnych aktywności i działań społecznych wspiera i inicjuje społeczników do działania. Piknik Organizacji Pozarządowych jest wyjątkową okazją by podkreślić znaczenie III sektora dla lokalnej społeczności. To wyjątkowe wydarzenie, na którym nie może Ciebie zabraknąć. Do zobaczenia. Materiał prasowy: Centrum Organizacji Pozarządowych
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności