Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Święto Polpharmy

Piękni i Młodzi zagraja na Święcie Polpharmy.  Impreza odbędzie się 8 czerwca w Grodzisku Owidz. Wstęp wolny. Zakłady Farmaceutyczne Polpharma zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu starogardzkiego na Święto Polpharmy. Impreza odbędzie się 8 czerwca w godzinach 14:00-19:00 w Grodzisku Owidz. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji m.in. :  • Indiańska wioska, a w niej: zabawa w polowanie na węże, tworzenie totemów i medalionów, Rytuał Szamana czyli przejście prób: mądrości, sprytu i odwagi, nauka tańców indiańskich, nauka tworzenia fryzur inspirowanych indiańską kulturą, Wyzwanie Pędzącej Strzały – czyli strzelanie z łuku, indiańska fotobudka i wiele innych. • Zumba kids • Jarmark rękodzieła • Dmuchańce i malowanie twarzy O godz. 19.00 na scenie głównej (parking Grodziska Owidz) rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi zespół Przystanek Mrówkowiec, natomiast o godz. 21.00 zagra i zaśpiewa zespół Piękni i Młodzi. Zakończenie imprezy zaplanowane jest na godz. 23:00. W dniu Święta Polpharmy parking przy Grodzisku Owidz będzie niedostępny. Autobusy do Grodziska będą kursować od 14:00 do 21:00 co 30 minut z przystanku przy ulicy Kościuszki, koło Starostwa Powiatowego. Powrót do Starogardu z przystanku przy ulicy Szkolonej. Odjazdy od 14:30 do 20:30 oraz od 22:30 do 24:00, co 30 minut
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności