Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Święto edukacji

14 października obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji podczas zorganizowanego dzień wcześniej spotkania z dyrektorami oraz przedstawicielami starogardzkich szkół i przedszkoli najlepsze życzenia oraz podziękowania za codzienny trud wkładany w edukację młodego pokolenia wszystkim pracownikom starogardzkiej oświaty złożył Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak. W imieniu Przewodniczącej Rady Miasta Anny Benert zrobił to wiceprzewodniczący Marek Jankowski. Do życzeń dołączyli się także obecni na spotkaniu Zastępca Prezydenta Miasta ds. Społecznych Maciej Kalinowski i Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Agnieszka Buczyńska. – Spotykamy się w Wigilię Państwa święta. Dlatego nie będziemy mówić o sprawach trudnych, a skupimy się na tych przyjemniejszych. Korzystając z okazji życzę Państwu jak najwięcej sił, zdrowia i cierpliwości. Jak wielu z Was wie, bo powtarzam to przy tego typu okazjach, sam pracowałem jako nauczyciel i wiem jak trudny jest to zawód. Dzisiaj na pewno jeszcze trudniejszy, bo kiedy ja uczyłem w szkole dzieci i młodzież słuchały tego, co się do nich mówiło. Wiem, że teraz różnie z tym bywa, dlatego tym bardziej dziękuję Państwu za codzienny trud, który wkładacie w edukację i wychowanie młodych ludzi – powiedział prezydent Starogardu Janusz Stankowiak. Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak składa pracownikom oświaty najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  – Ja oczywiście dołączam się do życzeń Pana Prezydenta. To dla mnie zaszczyt, że dzisiaj mogę być tu z Państwem i w imieniu Przewodniczącej Rady Miasta Starogard Gdański Anny Benert złożyć Państwu najlepsze życzenia. Codziennie wkładacie w swoją pracę mnóstwo serca. Życzę, by wróciło to do Was w postaci konkretnych sukcesów Państwa wychowanków – mówił wiceprzewodniczący Rady Miasta Marek Jankowski. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Starogard Gdański Marek Jankowski

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrodę Prezydenta Miasta otrzymali:

z Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 2: Marta Meger z Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 4: Barbara Adamkiewicz z Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 5: Jolanta Lewandowska z Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 6: Agnieszka Radimonas – Dyrektor, z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 Arkadiusz Kobierzyński – Dyrektor z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2: Anna Górna z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4: Hanna Kotkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6: Beata Wirkus z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 8: Dorota Renka Wspólnie z Prezydentem Miasta Januszem Stankowiakiem nagrody wręczał wiceprzewodniczący Rady Miasta Marek Jankowski. ????????? ??????????? ?????????? ???????????! Fot. Małgorzata Rogala

Galeria zdjęć

Dzień Edukacji Narodowej 2022 Dzień Edukacji Narodowej 2022 Dzień Edukacji Narodowej 2022 Dzień Edukacji Narodowej 2022 Dzień Edukacji Narodowej 2022 Dzień Edukacji Narodowej 2022 Dzień Edukacji Narodowej 2022 Dzień Edukacji Narodowej 2022 Dzień Edukacji Narodowej 2022
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności