Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Sukcesy naszych piłkarzy

Wicemistrzostwo IV ligi sezonu 2016/2017 zdobyte przez piłkarzy KP Starogard oraz awans do V ligi, który udał się seniorom KS Beniaminek 03 były doskonałym powodem do spotkania drużyn z prezydentem miasta. Janusz Stankowiak osobiście pogratulował obu zespołom sukcesów. – Mieszkamy w mieście Kazimierza Deyny, a to zobowiązuje. Bardzo cieszymy się z Waszych osiągnięć i liczymy na więcej, bo chcemy, żeby to miasto żyło piłką. Nie mam tu na myśli tylko koszykówki, na której też nam zależy. Chcielibyśmy, żeby wpisana w tradycję Starogardu Gdańskiego piłka nożna znowu była na tym poziomie, który przyciągał na nasz stadion tłumy. Obiektów nam przybywa i przybywać będzie, bo mamy kolejne plany. Będzie gdzie ćwiczyć, trenować. Pozostaje tylko kwestia wypełnienia tych obiektów utalentowanymi sportowcami. Jesteście najlepszym dowodem na to, że można to zrobić – mówił prezydent miasta. Spotkania z piłkarzami pozwoliły też na rozmowy o starogardzkiej piłce nożnej i sposobach funkcjonowania klubów. Przedstawiciele KP Starogard: pełniący obowiązki prezesa Zarządu Jacek Meier, wiceprezes Zarządu Adam Sobiecki, kapitan Damian Romanowski, Sebastian Armatowski i Mateusz Polakowski opowiedzieli prezydentowi o swoich planach na najbliższy czas. Przedstawiciele Beniaminka 03: prezes klubu Marcin Kaszubowski, Jacek Wołczak, Robert Lewandowski, Marcin Drews oraz Stanisław Tobieński z prezydentem Januszem Stankowiakiem oraz wiceprezydentem Maciejem Kalinowskim rozmawiali między innymi o przyszłości swoich małych podopiecznych, a także o imprezach sportowych w naszym mieście. " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Galeria zdjęć

Sukcesy naszych piłkarzy Sukcesy naszych piłkarzy Sukcesy naszych piłkarzy Sukcesy naszych piłkarzy Sukcesy naszych piłkarzy Sukcesy naszych piłkarzy Sukcesy naszych piłkarzy Sukcesy naszych piłkarzy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności