Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Strażnicy służą krwią

Prefektura Straży Gminnych i Miejskich Województwa Pomorskiego organizuje akcję pn. „Strażnicy służą krwią”. Starogardzka straż także się do niej przyłączyła. – Oddawanie krwi to nasz wkład w zabezpieczenie sezonu letniego i jednocześnie wstęp do akcji ,,Bezpieczne wakacje”. – Całą akcją koordynuje Straż Miejska w Gdańsku. Uczestniczyć mogę nie tylko pracownicy straży, ale też ich rodziny i przyjaciele – zachęca zastępca komendanta Straży Miejskiej w Starogardzie Gdańskim Krystyna Kwidzińska-Kulas. Do 5 lipca można oddawać krew w Oddziale Terenowym RCK i K w Gdańsku, ul. Doktora Józefa Balewskiego 1, 83-200 Starogard Gdański. Rejestracja: od poniedziałku – piątku w godz.7:00-11:30. Od lewej: aplikant Straży Miejskiej w Starogardzie Gdańskim Małgorzata Zgoda i st. insp. Artur Stosik. 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności