Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Strażnicy opowiedzieli o swojej pracy

Starogardzcy strażnicy miejscy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiadali o swojej pracy. 23 kwietnia mieli okazje spotkać się z młodzieżą, a dwa dni później odwiedzili młodszych mieszkańców naszego miasta, przypominając o zasadach bezpieczeństwa. 25 kwietnia strażnicy miejscy gościli w Przedszkolu Aniołek gdzie, wyjaśnili przedszkolakom jak radzić sobie w sytuacjach trudnych, zagrażających zdrowiu i bezpieczeństwu. Próbowali wzbudzić w dzieciach czujność w kontaktach z osobami obcymi. Opowiedzieli o roli odblasków i ważnych numerach alarmowych. Jak się okazało, dzieci wykazały się sporą wiedzą a znajomość obowiązujących zasad bezpieczeństwa wcale nie była im obca.  Natomiast dwa dni wcześniej na dniach otwartych w Liceum Mundurowym Feniks przy ul. Kościuszki, wraz z innymi służbami mundurowymi podzielili się swoimi doświadczeniami z młodzieżą  kształcącą się w placówce. O wspólnym bezpieczeństwie rozmawiano z policjantami, służbą więzienną, strażnikami Morskiego Oddziału Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza w Gdańsku i żołnierzami Wojskowej Obrony Terytorialnej. Fot: Straż Miejska

Galeria zdjęć

Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności