Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Strażnicy Miejscy świętowali

Święto Straży Gminnych obchodzone jest 29 sierpnia. Starogardzcy strażnicy i pracownicy Straży Miejskiej w naszym mieście świętowali 6 września. Z tej okazji spotkali się z nimi Prezydent Miasta Janusz Stankowiak, wiceprezydent Tadeusz Błędzki oraz Sekretarz Miasta Zbigniew Toporowski. Były podziękowania, podsumowania i rozmowy o planach na przyszłość. – W imieniu nie tylko swoim, ale także samorządu i lokalnej społeczności serdecznie Wam dziękuję. Wykonujecie bardzo często pracę niewdzięczną, trudną, niedocenianą albo krytykowaną – mówił Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak. Starogardzcy Strażnicy Miejscy i pracownicy Straży Miejskiej podczas swojego święta Starogardzcy Strażnicy Miejscy i pracownicy Straży Miejskiej podczas swojego święta – Życzę Wam, abyście się nie zrażali, nie poddawali, bo robicie rzeczy naprawdę bardzo dobre, potrzebne i czasami piękne. Obserwuję jak pomagacie osobom niepełnosprawnym, dzieciom, angażujecie się w lokalne życie naszej społeczności. Przyjmijcie raz jeszcze serdeczne podziękowania i świętujcie dziś swój dzień – zakończył prezydent Starogardu Gdańskiego. Fot. Małgorzata Rogala

Galeria zdjęć

Święto Straży Miejskiej 2024 Święto Straży Miejskiej 2024 Święto Straży Miejskiej 2024 Święto Straży Miejskiej 2024
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności