Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Straż Miejska spotkała się z seniorami

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, a przy okazji z myślą o bezpieczeństwie osób starszych Straż Miejska zorganizowała spotkanie z seniorami. Strażnicy odwiedzili Klub Seniora działający w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej „Kociewie”. – Seniorzy mieli okazję dowiedzieć się jak dbać o swoje bezpieczeństwo. Mogli zadawać pytania i porozmawiać o nurtujących ich problemach związanych z tym tematem. Rozmawialiśy również o potencjalnych zagrożeniach na drodze, zarówno w kontekście pieszych, jaki i rowerzystów – powiedziała Zastępca Komendanta Straż Miejskiej w Starogardzie Gdańskim oraz prefekt Straży Miejskich i Gminnych Województwa Pomorskiego Krystyna Kwidzińska-Kulas, która za swoje zaangażowanie w bezpieczeństwo osób starszych otrzymała specjalne podziękowania. Poruszono temat odblasków, które jesienią i zimą powinny być nieodłącznym elementem stroju każdego pieszego. Ich noszenie może uratować nie tylko zdrowie ale często nawet życie. Na zakończenie uczestnicy spotkania mogli zagrać w grę dotyczącą znajomości segregacji odpadów. Fot: Straż Miejska w Starogardzie Gdańskim

Galeria zdjęć

Spotkanie Straży Miejskiej z seniorami Spotkanie Straży Miejskiej z seniorami Spotkanie Straży Miejskiej z seniorami Spotkanie Straży Miejskiej z seniorami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności