Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Starogardzianie przywitali Nowy Rok 2018

Już od trzech lat starogardzianie tradycyjnie witają Nowy Rok 1 stycznia. Również w 2018 roku licznie przybyli na Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny by wspólnie obejrzeć pokaz sztucznych ogni. Było kolorowo i wybuchowo. Mimo dodatniej temperatury wielu przed pokazem rozgrzało się ciepłą grochówką. 1 stycznia 2018 roku punktualnie o godz. 20.00 prezydent miasta Janusz Stankowiak życzył wszystkim mieszkańcom Starogardu zdrowia, szczęścia i miłości. - To będzie dobry rok – powiedział – Rok wielkich zmian. Bądźmy dumni ze Starogardu i kochajmy swoje miasto. Wspólnie z mieszkańcami odliczył od 10 i dał sygnał do rozpoczęcia wspaniałego pokazu sztucznych ogni. https://www.youtube.com/watch?v=H1S481reR-I
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności