Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Starogardzianie powitali Oktawię Nowacką na warszawskim lotnisku

Wczoraj, 24 sierpnia na warszawskim lotnisku rodzina, bliscy, przedstawiciele samorządu i kibice ze Starogardu Gdańskiego powitali Oktawię Nowacką – brązową medalistkę tegorocznych Igrzysk w Rio de Janeiro. Nasza starogardzianka nie kryła radości i wzruszenia widząc tłumy skandujących jej imię osób na warszawskim lotnisku. IMG_7526 -Dziękuje bardzo wszystkim, którzy tutaj przybyli, wszystkim moim wiernym kibicom, całemu mojemu miastu, moim najbliższym, wszystkim ludziom z całej Polski oraz moim trenerom- mówiła wzruszona Oktawia. Na medalistkę z utęsknieniem czekał cały Starogard Gd. Na lotnisku Oktawia spotkała się z rodzicami, chłopakiem i przyjaciółmi. Powitał ją także prezydent miasta Janusz Stankowiak. IMG_7581 -Przyjechaliśmy tutaj dla Ciebie, gratulujemy Ci sukcesu – mówił prezydent. -Dziękujemy Ci za dumę, którą przynosisz naszemu miastu, dziękujemy za te niezwykłe emocje, które przeżywaliśmy wszyscy podczas Igrzysk. Teraz czekamy na Ciebie w Starogardzie! - dodał.   Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotogalerii z wydarzenia.      
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności