Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Starogardzianie powitali Nowy Rok 2019

Tradycją stało się w Starogardzie coroczne Spotkanie Noworoczne w dniu 1 stycznia. Również w tym roku starogardzianie licznie przybyli na Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny by wspólnie przywitać Nowy Rok 2019. Towarzyszył temu widowiskowy pokaz sztucznych ogni. 1 stycznia 2019 roku punktualnie o godz. 18.00 prezydent miasta Janusz Stankowiak życzył wszystkim mieszkańcom Starogardu zdrowia, szczęścia i miłości. – Miniony rok 2018 był dla Starogardu niezmiernie ważny – powiedział prezydent – Zakończyliśmy najważniejsze inwestycje w mieście.  W sumie przez 4 lata ubiegłej kadencji w rozwój Starogardu zainwestowaliśmy blisko 170 mln zł. Myślę, że te kolejne 5 lat, które Państwo mi podarowaliście, za co bardzo wam dziękuje, będą równie owocne. Niech ten rok 2019 będzie dla nas wszystkich dobrym rokiem. Wspólnie z mieszkańcami odliczył od 10 i dał sygnał do rozpoczęcia wspaniałego pokazu sztucznych ogni. https://www.youtube.com/watch?v=NLVRGCkmzC8  
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności