Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Stacja Paliw MOYA – teraz jest też nasza

10 grudnia w Starogardzie Gdańskim oficjalnie otwarto nową stację paliw MOYA — 532. w Polsce, w stu procentach z polskim kapitałem. Jej właścicielem i zarządcą jest spółka Mariusz, Szymon i Huber Szwarc.

— Wielkie brawa należą się pani Barbarze Stanuch prezes Starogardzkiego Klubu Biznesu i panu Jakubowi Talaśce – dyrektorowi Premium Distillers, bo to dzięki ich szybkiej reakcji i przychylności właściciela firmy Premium Distilles udało się nam  uratować to miejsce dzień przed rozbiórką. Tu stały już buldożery do jej wyburzenia. Na szczęście rozbiórkę wstrzymano i dzisiaj mamy w Starogardzie 532 polską stację MOYA w Polsce - powiedział Mariusz Szwarc. 

Prezes Firmy Broker podziękował całej załodze stacji oraz menadżerom za zaangażowanie w przygotowanie tego otwarcia. 

Nowi właściciele - Spółka Mariusz, Szymon i Hubert Szwarc wspólnie z władzami miasta, gminy i powiatu. przecięli symboliczną wstęgę, otwierając nową stację w Starogardzie Gdańskim.  Prezydent Miasta Janusz Stankowiak podziękował za kolejną inwestycję w mieście. 

— Cieszę się, że kolejne miejsce, które miało zniknąć z mapy Starogardu, ponownie ożywia nasze miasto i daje szansę na rozwój lokalnego biznesu. Życzę kierowcom taniego paliwa, a właścicielom — żeby interes kręcił się jak najlepszy silnik. Niech ta stacja pracuje dla mieszkańców, gości i całego Starogardu – powiedział prezydent miasta Janusz Stankowiak.

Gratulacje dla całego zespołu i rodziny, która jest tu wsparciem, życzyła starosta starogardzka Wioleta Strzemkowska-Konkolewska. 

— Życzę jak najwięcej klientów, jak najwyższych obrotów i zysków nie tylko z paliwa, ale też z innych usług i towarów, które na stacji będą dostępne.  Cieszę się, że mamy  w Starogardzie polską markę, bo chodzi o to by wspierać właśnie polskie marki – powiedział starosta starogardzka. 

Życzenia i gratulacje złożyła również Barbara Stanuch prezes SKB ZP, prezes Klubu MOTO Kociewie oraz  przedstawiciele marki MOYA. 

Stację poświęcił i pobłogosławił ks. proboszcz parafii pw. św. Mateusza ks. kan. dr Eugeniusz Stencel.

Otwarcie stacji paliw MOYA

Otwarcie  stacji paliw MOYA 28 Otwarcie  stacji paliw MOYA 27 Otwarcie  stacji paliw MOYA 26 Otwarcie  stacji paliw MOYA 25 Otwarcie  stacji paliw MOYA 24 Otwarcie  stacji paliw MOYA 23 Otwarcie  stacji paliw MOYA 22 Otwarcie  stacji paliw MOYA 21 Otwarcie  stacji paliw MOYA 20 Otwarcie  stacji paliw MOYA 19 Otwarcie  stacji paliw MOYA 18 Otwarcie  stacji paliw MOYA 17 Otwarcie  stacji paliw MOYA 16 Otwarcie  stacji paliw MOYA 15 Otwarcie  stacji paliw MOYA 14 Otwarcie  stacji paliw MOYA 13 Otwarcie  stacji paliw MOYA 12 Otwarcie  stacji paliw MOYA 11 Otwarcie  stacji paliw MOYA 10 Otwarcie  stacji paliw MOYA 9 Otwarcie  stacji paliw MOYA 8 Otwarcie  stacji paliw MOYA 7 Otwarcie  stacji paliw MOYA 6 Otwarcie  stacji paliw MOYA 5 Otwarcie  stacji paliw MOYA 4 Otwarcie  stacji paliw MOYA 3 Otwarcie  stacji paliw MOYA 2 Otwarcie  stacji paliw MOYA 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności