Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Spotkanie ze Strażą Miejską

29 sierpnia podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Starogardzie Gdańskim odwiedzili przedstawiciele Straży Miejskiej. W spotkaniu wzięły udział Krystyna Kwidzińska-Kulas - Zastępca Komendanta Straży Miejskiej oraz strażniczka Justyna Wielgosz. Panie opowiedziały o specyfice swojej pracy. Omówiły zakres działań i zadań, jakie na co dzień wykonuje Straż Miejska w Starogardzie Gdańskim. - Mieszkańcy mogą dzwonić ze wszystkimi problemami – zapewnia Krystyna Kwidzińska-Kulas. - W przypadku braku kompetencji w danej sprawie zadaniem dyżurnego jest udzielenie informacji, gdzie można zwrócić się o pomoc i co należy uczynić w konkretnej sprawie, np. zgłosić zawiadomienie o przestępstwie do Policji lub innej stosownej instytucji. We wszelkich sprawach związanych z ochroną porządku publicznego na terenie Starogardu można zgłaszać się osobiście w siedzibie Straży Miejskiej w Starogardzie przy ul. Kolejowej 5A lub telefonicznie pod numerem 58 530-60-95 lub telefonem alarmowym 986. Na zakończenie spotkania w związku ze zbliżającym się sezonem jesienno-zimowym, uczestniczy otrzymali opaski odblaskowe. Fot: Straż Miejska w Starogardzie Gdańskim Inicjatorami spotkania byli pracownicy ŚDS w Starogardzie Gdańskim.

Galeria zdjęć

Spotkanie ze strażą miejską Spotkanie ze strażą miejską Spotkanie ze strażą miejską Spotkanie ze strażą miejską Spotkanie ze strażą miejską
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności