Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

SMOKI wróciły do treningów

Z początkiem czerwca, po uzyskaniu zgody Polskiego Związku Koszykówki, Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki (SMOK) wróciły na hale sportowe. – Po długiej przerwie spowodowanej epidemią, udało nam się ponownie spotkać na hali sportowej i aktywnie spędzić czas. Trzy razy w tygodniu uczennice klas I-V mają okazję doskonalić umiejętności z zakresu koszykówki. Cieszy wysoka frekwencja, mimo zaistniałej sytuacji epidemiologicznej. Z tego miejsca serdeczne podziękowania dla rodziców, szczególnie młodszych dzieci, za pomoc i podjętą decyzję o pozwoleniu na uczestnictwo pociech w zajęciach – powiedział trener Krzysztof Piątkowski. Mimo tak długiej przerwy młode koszykarki nie straciły motywacji. – Chętnie i bardzo starannie wykonują powierzone im zadania. Widać, że praca włożona przez ostatni rok szkolny nie poszła na marne. Wszyscy mamy nadzieję, że od września dziewczyny nadal będą tak aktywnie uczestniczyć w zajęciach – mówi Krzysztof Piątkowski. Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki podczas treningu  Godziny zajęć w czerwcu 2020 r.: Poniedziałek 13:00 – 14:30 SMOK 4 14:30 – 16:00 SMOK 5 17:30 – 19:00 SMOK 1-3 Wtorek 14:00 – 15:30 SMOK 5 Środa 14:30 – 16:00 SMOK 4 17:30 – 19:00 SMOK 1-3 Czwartek 14:00 – 15:30 SMOK 4 15:30 – 17:00 SMOK 5 17:00 – 18:30 SMOK 1-3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności