Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

SMOK w Starogardzie

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 realizuje projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Koszykówki. Gmina Miejska Starogard Gdański przystąpiła do programu MSiT i PZKosz. dotyczącego Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki. Od września do grudnia 2015 r. uczennice klas IV, V i VI starogardzkiej Szkoły Podstawowej Nr 1 doskonalić będą umiejętności gry w koszykówkę. 2 razy w tygodniu półtoragodzinne treningi poprowadzą nauczyciele Szkoły: Krzysztof Piątkowski (będący jednocześnie szkolnym koordynator programu), Katarzyna Jatkowska i Maciej Jatkowski. Polski Związek Koszykówki w ramach dofinansowania ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zapewnia wynagrodzenie trenerów prowadzących zajęcia oraz środki na zakup sprzętu sportowego, zakup kamery oraz sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem. Miasto udostępnienia nieodpłatnie salę sportową na zajęcia oraz zakupi stroje treningowe dla 45 uczestniczek projektu. Oprac. WSS 07.09.2015 r.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności