Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Sklepy działają i będą działać normalnie

Sklepy działają i będą działać normalnie ! Nie ma mowy o żadnym zamykaniu obiektów handlowych! Ministerstwo Rozwoju dementuje pojawiające się nieprawdziwe informacje, jakoby sklepy i placówki handlowe miały zostać zamknięte z obawy o rozprzestrzenianie się wirusa SARS-Cov-2. - Nie ma mowy o zamykaniu żadnych placówek handlowych - zapewnia minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.. "Obiekty handlowe działają normalnie. Nie jest rozważane wprowadzenie nakazu dotyczącego zamykania obiektów handlowych. Zarówno pracownicy sklepów, jak i klienci, są proszeni o przestrzeganie wytycznych dotyczących przestrzegania zasad higieny, o których informuje Główny Inspektorat Sanitarny" - informuje w komunikacie resort rozwoju.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności