Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Śniadanie wielkanocne z seniorami

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. 14 kwietnia uczestnicy zajęć w Dziennym Domu Senior+ w Starogardzie Gdańskim spotkali się, by razem zjeść tradycyjne wielkanocne śniadanie. Do wspólnego stołu zasiedli z nimi zastępca prezydenta miasta ds. społecznych Maciej Kalinowski, pełnomocnik prezydenta ds. osób z niepełnosprawnościami i seniorów Ewa Życzyńska oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Drężek. - Życzę Wam Drodzy Seniorzy, żeby te piękne święta przyniosły Wam mnóstwo radości, otuchy, spotkań w gronie rodziny. Niech dopisuje Wam zdrowie. Energii życzyć Wam nie muszę, bo dobrze wiem, że macie jej bardzo dużo. Moglibyście obdzielić nią wiele osób młodszych od siebie - mówił wiceprezydent Starogardu Gdańskiego Maciej Kalinowski. Wspólne śniadanie wielkanocne z seniorami zjedli wiceprezydent Starogardu Maciej Kalinowski, pełnomocnik prezydenta ds. osób z niepełnosprawnościami  i seniorów Ewa Życzyńska oraz dyrektor MOPS-u Anna Drężek. - Bardzo się cieszę, że spotykamy się tutaj w takim gronie. W zeszłym roku i dwa lata temu ze względu na pandemię nie udało nam się zorganizować śniadania wielkanocnego. Korzystajmy z tego wspólnego czasu. Wesołych Świąt! - powiedziała dyrektor MOPS-u, w ramach którego działa Dzienny Dom Senior+ Anna Drężek.  Spotkanie prowadziła koordynator strarogardzkiego DDS+ Paulina Czyżewska. W imieniu wszystkich spędzających tam czas seniorów życzenia przybyłym gościom złożyła Kazimiera Sędziak.  Fot. Małgorzata Rogala

Galeria zdjęć

Śniadanie wielkanocne w DDS Śniadanie wielkanocne w DDS Śniadanie wielkanocne w DDS
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności