Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

ŚDŚ z wizytą u Straży Miejskiej

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy Gminy Miejskiej Starogard Gdański wraz ze swoimi opiekunami odwiedzili niedawno Komendę Straży Miejskiej. Dzięki tej wizycie mieli okazję zobaczyć siedzibę oraz zapoznać się z charakterem pracy funkcjonariuszy. W trakcie wizyty omówiono również działanie miejskiego monitoringu. Pobyt był wspaniałą okazją do porozmawiania o ogólnie pojętym bezpieczeństwie i przybliżeniu specyfiki pracy straży miejskiej. Komendę Straży Miejskiej od środka pokazali gościom zastępca komendanta Krystyna Kwidzińska-Kulas oraz strażnik Leszek Żołądowski. –Cieszymy się, że są osoby, które chcą poznać naszą pracę i zobaczyć jak czuwamy nad bezpieczeństwem w naszym mieście. Przygotowanie takich spotkań, sprawia nam ogromną przyjemność – powiedziała zastępca komendanta Straży Miejskiej w Starogardzie Gdańskim Krystyna Kwidzińska-Kulas. Fot. Środowiskowy Dom Samopomocy Gminy Miejskiej Starogard Gdański

Galeria zdjęć

ŚDŚ u Straży Miejskiej ŚDŚ u Straży Miejskiej ŚDŚ u Straży Miejskiej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności