Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Rozmawiali o bezpieczeństwie

8 lutego Strażnicy Miejscy odwiedzili uczestników zajęć organizowanych przez Starogardzkie Centrum Kultury, aby przypomnieć im o zasadach bezpieczeństwa których należy przestrzegać. Starsi i młodsi chętnie uczestniczyli w pogadance przygotowanej przez starogardzką Straż Miejską. Okazało się, że młodzi starogardzianie dobrze wiedzą jak zadbać o swoje bezpieczeństwo. – Zawsze chętnie korzystamy z zaproszeń na tego typu akcje. To ważne, aby edukować społeczeństwo już od najmłodszych lat - powiedziała Krystyna Kwidzińska-Kulas, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Starogardzie Gdańskim. Dzieciom przypomniano u ważnych numerach alarmowych i konieczności noszenia odblasków o każdej porze roku. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Bycie widocznym na drodze daje kierowcom czas na reakcję, a wszystkim uczestnikom ruchu drogowego zapewnia większe bezpieczeństwo. Także w trudnych warunkach pogodowych czy poruszając się po nieoświetlonych drogach, należy mieć na uwadze, że kierowca ma bardzo ograniczone pole widzenia i należy zachować szczególną ostrożność. Dzieci miały również okazję zagrać w grę dotyczącą znajomości segregacji odpadów. Na zakończenie wszyscy otrzymali upominki. Jak widać najmłodsi już świecą przykładem. Fot: Starogardzkie Centrum Kultury

Galeria zdjęć

Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska Straż Miejska
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności