Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Rowerowa środa już po raz piętnasty

Rowerowa środa, która odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności to już tradycja w naszym mieście. Starogard Gdański uczestniczy w tej akcji już po raz piętnasty. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców miast do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybierania innych alternatywnych ekologicznych form mobilności. O poranku prezydent miasta Janusz Stankowiak, zastępca dyrektora OSiR Starogard Gdański Iwona Trocha, członkowie Stowarzyszenia Rekord oraz pracownicy MC Donald's i Kazik Deyna czekali na rowerzystów na 4 starogardzkich skrzyżowaniach rozdając pyszne śniadania. W sumie 170 zestawów trafiło do posiadaczy dwóch kółek. W ramach akcji jeszcze do niedzieli na mieszkańców czeka wiele atrakcji. Fanów spinningu organizatorzy zapraszają na darmowe zajęcia w czwartek 21 września o godzinie 18:00 do Premium Fitness & Gym. Obowiązują wcześniejsze zapisy w recepcji klubu pod numerem telefonu 517 882 197. Piątkowe atrakcje W piątek 22 września w godzinach 9.00 – 13.00 na parkingu przed Kociewskim Centrum Zdrowia odbędą się coroczne obchody Dnia Serca organizowane przez Powiat Starogardzki. W programie: Starogardzka Masa Rowerowa, degustacja zdrowych potraw, działania kreatywne dla dzieci i młodzieży, mobilna zbiórka krwi i badania diagnostyczne. Za okazaniem dowodu rejestracyjnego darmowy przejazd autobusem miejskim obowiązuje przez cały piątek. Tego dnia zapraszamy również na Ligę Narodów Kobiet, mecz piłki nożnej Serbia-Ukraina. Na Stadion Miejski im. K. Deyny o godzinie 15:00.

Galeria zdjęć

Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa Rowerowa środa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności