Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Przybyło nauczycieli mianowanych

Dziewięciu starogardzkich pedagogów 12 lipca odebrało w Urzędzie Miasta akty potwierdzające awans zawodowy. Liczna grupa nauczycieli mianowanych w starogardzkich przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach powiększyła się o dziewięć kolejnych osób. Podczas uroczystości nadania stopni awansu zawodowego nauczyciela mianowanego pedagodzy, którzy po odbyciu stażu w wymiarze 2 lat i 9 miesięcy zdali egzamin, złożyli przed wiceprezydentem Przemysławem Bieskiem-Talewskim ślubowanie. Zapewnili, że będą rzetelnie pełnić powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna. Będą rozwijać osobowość uczniów i własną, a także kształcić oraz wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych i poszanowania Konstytucji RP. Po wysłuchaniu ślubowania zastępca prezydenta miasta ds. techniczno-inwestycyjnych Przemysław Biesek-Talewski wręczył nauczycielom akty mianowania. Towarzyszyły mu naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Agnieszka Buczyńska oraz główny specjalista ds. oświaty Urzędu Miasta Hanna Stasiewicz. Awans zawodowy otrzymali: Pani Małgorzata Lisewska, nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 Pan Adam Becker, nauczyciel Zespołu Szkół Publicznych Pan Waldemar Konieczka, nauczyciel Zespołu Szkół Publicznych Pani Joanna Bednarek, nauczycielka Zespołu Szkół Publicznych Pani Karolina Rejmanowska, nauczycielka Publicznego Gimnazjum Nr 1 Pani Patrycja Cieślik – Ossowska, nauczycielka Publicznego Gimnazjum Nr 1 Pani Agnieszka Piątkowska, nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Pani Justyna Stuba, nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Pani Judyta Zielińska, nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1. Nauczycielom w tym ważnym dla nich dniu towarzyszyli dyrektorzy szkół, w których pracują. – Pan dyrektor bardzo mnie wspierał. Przed egzaminem byłam niesamowicie zestresowana. W trakcie też, ale z każdą chwilą coraz mniej. Okazało się, że wcale nie było czego się bać. Wszystko poszło dobrze. Teraz mogę odetchnąć – powiedziała Małgorzata Lisewska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3. – Dziękuję za wysiłek wkładany w edukację i kształtowanie młodego pokolenia. Jestem pełen uznania dla Państwa trudnej i wymagającej pracy. Uzyskanie awansu zawodowego z pewnością wymagało dużego poświęcenia. Uczniowie już od dwóch tygodni mają wakacje. Teraz, już po egzaminie i uzyskaniu awansu zawodowego, Państwo także możecie odpocząć. Życzę więc udanego wypoczynku, który już niebawem pozwoli Państwu rozpocząć kolejny rok szkolny z nowymi siłami – na zakończenie uroczystości powiedział wiceprezydent Przemysław Biesek-Talewski. " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Galeria zdjęć

Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017 Nauczyciele mianowani 2017
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności