Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Przedszkolaki uczciły narodowe święto

Co roku Narodowe Święto Niepodległości obchodzą wszyscy Polacy. Dotyczy to zarówno dorosłych, młodzieży, jak i dzieci. Uczciły je również maluchy z Miejskiego Przedszkola Publicznego Nr 8 „Bajeczka”. W przedszkolnych uroczystościach z okazji Dnia Niepodległości uczestniczyły dzieci ze starszych grup. – Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju – powiedziała nauczycielka wychowania przedszkolnego Kinga Żołądek. Dzieci z grupy „Elfy” pod czujnym okiem Magdaleny Rogowskiej prezentowały wiersze oraz pieśni patriotyczne. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym. Po zakończeniu części artystycznej podsumowany został konkurs plastyczny „Polska – Moja Ojczyzna”. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]    

Galeria zdjęć

Święto Niepodległości w Bajeczce Święto Niepodległości w Bajeczce Święto Niepodległości w Bajeczce Święto Niepodległości w Bajeczce Święto Niepodległości w Bajeczce Święto Niepodległości w Bajeczce Święto Niepodległości w Bajeczce
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności