Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Posiedzenie Rady Seniorów

6 lipca w Urzędzie Miasta odbyło się posiedzenie Rady Seniorów działającej przy Prezydencie Miasta Starogard Gdański. Na spotkaniu obecny był Zastępca Prezydenta Miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych, Tadeusz Błędzki. Podczas posiedzenia wiceprezydent Tadeusz Błędzki wręczył Urszuli Olender - Przewodniczącej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu III Wieku S-Centrum, akt powołania do Rady Seniorów. Dyrektor Starogardzkiego Centrum Kultury Ewa Roman oraz koordynator UTW Ewa Landowska podsumowały działalności Uniwersytetu III Wieku w latach 2019-2022. Przewodniczący Kolegium prezesów Rodzinnych Ogródków działkowych Bogdan Grzela opowiedział o działalności osób starszych w starogardzkich ogrodach działkowych. Zastępca prezydenta poinformował o działaniach w zakresie powstania Klubu Seniora przy Dziennym Domu Senior+. Po posiedzeniu członkowie Rady Seniorów udali się do Dziennego Domu Senior+ na spotkanie z seniorami. Od lewej: Bogdan Adam - Przewodniczący Rady Seniorów, Urszula Olender - Przewodnicząca Samorządu Studenckiego UTW i Zastępca Prezydenta ds. Techniczno-Inwestycyjnych Tadeusz Błędzki.

Galeria zdjęć

Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów Rada Seniorów
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności