Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Podziękowania dla pracowników służby zdrowia

7 kwietnia obchodzony jest Dzień Pracownika Służby Zdrowia i Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku święta te mają charakter szczególny. Wszyscy jesteśmy świadkami tego z jak wielką determinacją i odwagą lekarze, pielęgniarki, laboranci, ratownicy walczą z pandemią koronawirusa. Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak podziękował im za to w specjalnym liście. Szanowni Pracownicy Służby Zdrowia, w tym wyjątkowym dniu Waszego święta dziękuję Wam za codzienną walkę na pierwszej linii frontu. Z narażeniem własnego zdrowia i życia dbacie o nasze bezpieczeństwo. To Wy jako pracownicy ochrony zdrowia – lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności laboratoryjni, kierowcy karetek i cały personel medyczny staracie się, żeby nic nie zagroziło naszemu życiu. W tym trudnym czasie nie możecie niestety zostać w domach. Codziennie ryzykujecie życie swoje i swoich bliskich, walcząc o nasze zdrowie. Borykacie się ze zmęczeniem i stresem, ale mimo trudności nie poddajecie się. Wszyscy jesteśmy Wam niezwykle wdzięczni. Jesteście Bohaterami. W imieniu wszystkich starogardzian dziękuję za wszelką pomoc i okazywane pacjentom wsparcie oraz za to, że w każdej sytuacji możemy na Was liczyć. Najlepszym sposobem, w jaki możemy się Wam odwdzięczyć jest to, że pozostaniemy w domach i będziemy przestrzegać wszelkich wydawanych zaleceń o co jeszcze raz apeluję do mieszkańców Starogardu Gdańskiego. Wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia życzę siły, wytrwałości i cierpliwości. Z wyrazami szacunku i uznania Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności