Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Podpisano umowę wykonania studium dla obwodnicy Starogardu Gd.

W dniu 19 czerwca 2015 r. o godz. 9.00 w sali Urzędu Miasta Starogard Gdański doszło do podpisania  umowy na wykonanie Studium korytarzowego oraz studium techniczno - ekonomiczno - środowiskowego wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy Obwodnicy Starogardu Gdańskiego na parametrach drogi GP. W podpisaniu umowy uczestniczyły Strony: Prezydent Miasta Starogardu Gdańskiego- Janusz Stankowiaka Przy udziale: Przedstawicieli Zarządu Powiatu  Starogardzkiego: Leszka Burczyka - Starosty Starogardzkiego,  Patryka Gabriela – Członek Zarządu, Wójta Gminy- Stanisława Połoma ze strony Wykonawcy Dyrektor Spółki -  Marek Rytlewski Przy podpisaniu umowy obecny był   Dyrektor  GDDKiA  oddziału Gdańsk  p. Robert Marszałek. Wykonawcą Opracowań w wyniku rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego została firma: Transprojekt Gdański Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku Wartość umowy wynosi 886 830,00 zł brutto. W zakresie umowy Wykonawca wykona  następujące  opracowania: 1. Studium korytarzowe wraz z analizą wielokryterialną  (4 warianty przebiegu Obwodnicy Starogardu Gdańskiego), badania ruchy, konsultacje społeczne. 2. Studium techniczno–ekonomiczno-środowiskowe dla wybranego wariantu przebiegu Obwodnicy (min. badania geologiczne, rozwiązania techniczne drogi i obiektów inżynieryjnych). 3. Materiały do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach Czas realizacji umowy: 12 miesięcy od podpisania umowy.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności