Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Po raz XVII zagrają w Mikołajkowym Turnieju Koszykówki

Starogardzki Klub Sportowy otrzymał od miasta dofinansowanie w kwocie 2.000 zł na organizację Mikołajkowego Turnieju Koszykówki „Gwiazdka 2023”. To impreza sportowa skierowana do chłopców z rocznika 2013. XVII edycja turniej odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Każdy z zespołów rozegra po 4 mecze. Wydarzenie co roku cieszy się dużym zainteresowaniem rodzin zawodników, którzy aktywnie uczestniczą w jego organizacji. Rozgrywki odbędą się w Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby. Umowę na dofinansowanie projektu podpisał 21 listopada Prezydent Miasta Janusz Stankowiak z Wojciechem Myszkiem prezesem SKS i wiceprezesem Markiem Banachem. Zdjęcie frontowe: Starogardzki Klub Sportowy Podpisanie umowy w gabinecie prezydenta miasta. Od lewej: Prezydent Miasta Janusz Stankowiak, Marek Banach i Wojciech Myszk.  
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności