Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Pierwsze posiedzenie Starogardzkiej Rady Sportu

23 maja w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy Mickiewicza, odbyło się I posiedzenie Starogardzkiej Rady Sportu powołanej przez Prezydenta Miasta na kolejną kadencję. Przewodniczącym Rady został Adam Sobiecki a jego zastępcą Piotr Szulc. Ponadto w skład Rady weszli: Lucyna Petka, Łukasz Rusiewicz, Tomasz Janowicz, Agnieszka Szweda-Princ, Marzena Klein, Sylwia Ossowska, Rafał Prus, Agnieszka Klecha, Wojciech Myszk, Andrzej Grabowski, Paulina Godlewska, Brygida Nowacka, Oskar Kotowski i Krzysztof Piątkowski. - W imieniu całej lokalnej społeczności bardzo dziękuję za to, że chcecie podjąć się tego zadania mimo tego, że jesteście bardzo zajęci. Mam nadzieję, że w tym składzie wypracujecie takie rozwiązania, które będą przydatne dla starogardzkiego sportu. Tego życzę sobie, Państwu i mieszkańcom - powiedział prezydent miasta Janusz Stankowiak. Starogardzka Rada Sportu jest organem opiniodawczo-doradczym w sprawach, dotyczących kultury fizycznej i sportu w Starogardzie Gdańskim. Została powołana Zarządzeniem Prezydenta Miasta Starogard Gdański Nr 228/05/2024 z dnia 20 maja 2024 roku. W posiedzeniu uczestniczył również Leszek Krzykowski z Wydziału Planowania i Urbanistyki, który przedstawił Radzie projekt aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Starogard Gdański na lata 2024-2035. Został on pozytywnie zaopiniowany przez członków Rady.

Galeria zdjęć

Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu Posiedzenie Rady Sportu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności