Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Piąte urodziny młodzieżowego zespołu wokalno-instrumentalnego "Na cały Głos"

Zespół wokalno-instrumentalny "Na cały Głos", prowadzony przez wicedyrektora Radia Głos ks. Zbigniewa Gełdona, obchodził w listopadzie br. 5-lecie swojej działalności.  Z tej okazji prezydent miasta Janusz Stankowiak odwiedził dziś, 24 listopada br. rozgłośnię Radia Głos w Pelplinie, by osobiście pogratulować szefowi zespołu ks. Zbigniewowi Gełdon z okazji jubileuszu. img_0921 -Wielka pasja połączona z niezwykłym zaangażowaniem doprowadziła do powstania wyjątkowej grupy prezentującej swój muzyczny talent - mówił prezydent. Cieszę się, że stworzony 5 lat temu Zespół ma tak ogromny potencjał twórczy i zrzesza młodych, zdolnych ludzi. Prezydent życzył ks. Zbigniewowi wielu kolejnych, owocnych lat pracy oraz niegasnącej satysfakcji płynącej z miłości do muzyki.  5-lecie zespołu uczcił 19 listopada br. zorganizowany w Bazylice katedralnej w Pelplinie ponad dwugodzinny koncert pn. "Wieczór Chwały". Koncert połączony był z adoracją Najświętszego Sakramentu, medytacją Słowa Bożego i świadectwem wiary.

Więcej informacji o młodzieżowym zespole wokalno-instrumentalnym "Na cały Głos" oraz pełną fotogalerię z koncertu znajdą Państwa na stronie: http://nacalyglos.pl/aktualnosci

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności