Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Otwarcie sezonu wspinaczkowego

Wspinaczka to fantastyczna forma treningu – nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. Doskonały sposób na poprawę kondycji, spalenie kalorii i wyrzeźbienie sylwetki, a  przy tym świetna zabawa. 3 maja br. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na otwarcie ścianki wspinaczkowej na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny. Start o godz. 13.00. Tu nie obowiązują żadne rezerwacje. Nie trzeba mieć sprzętu wspinaczkowego, bo wszystko jest na miejscu. Podstawowe przeszkolenie z asekuracji jest bezpłatne. Wystarczy przyjść, przynieść ze sobą buty sportowe na zmianę i po prostu dobrze się bawić! Cennik znajdziecie na stronie  http://osir.com.pl/sciana/sciana1.html.  Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę obu rodziców http://osir.com.pl/pdf/oswiadczenie.pdf Wypożyczenie sprzętu za okazaniem dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Ścianka jest czynna w sezonie od maja do października od ŚRODY do NIEDZIELI w godz. 13.00 - 20.0 https://www.youtube.com/watch?v=swMk25gkG0M ZAPRASZAMY DO WSPINACZKI!  
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności