Logo strony Starogard Gdański. Tu rodzą się gwiazdy.

Ostatnia prosta w walce o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Wciąż można dołączyć do rywalizacji!

Do zakończenia tegorocznej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski pozostało niespełna siedem dni. Starogard Gdański już po raz siódmy bierze udział w ogólnopolskiej akcji promującej aktywność fizyczną i rower jako codzienny środek transportu. Przed nami decydujący etap zmagań, a każdy przejechany kilometr może mieć znaczenie dla końcowego wyniku miasta.

Już wkrótce poznamy zwycięzców tegorocznej edycji oraz najbardziej aktywnych uczestników, którzy przez cały czerwiec kręcili kilometry dla Starogardu Gdańskiego. Na najlepsze rowerzystki i najlepszych rowerzystów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Zakłady Farmaceutyczne Polpharma, Grupę GPEC oraz Miasto Starogard Gdański.

Rywalizacja trwa do końca czerwca, dlatego nadal jest czas, aby dołączyć do wspólnej zabawy i wesprzeć miasto w walce o jak najwyższą lokatę w ogólnopolskim rankingu. Udział w akcji może wziąć każdy, kto korzysta z roweru i posiada telefon komórkowy.

Aby rozpocząć udział w rywalizacji, należy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”, zarejestrować konto i wybrać dyscyplinę jazda na rowerze lub kolarstwo. Następnie wybieramy zakładkę RSP dla miast prezydenckich i z listy miast Starogard Gdański. Po kliknięciu przycisku „Dołącz” można już rozpocząć zbieranie kilometrów dla naszego miasta.

Zasady są proste – przed każdą przejażdżką wystarczy uruchomić aplikację, która automatycznie zarejestruje trasę i jej długość. Każdy przejechany kilometr zostanie doliczony do wyniku Starogardu Gdańskiego.

Przed nami ostatnie dni rywalizacji. To doskonała okazja, aby wsiąść na rower, zadbać o kondycję i jednocześnie wesprzeć nasze miasto. Kręćmy kilometry dla Starogardu Gdańskiego i pokażmy, że rowerowa energia mieszkańców nie zna granic!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności